Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Butoi (container) clor lichid - capacitate 800l.
- Număr anunț
- DA21472778
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- BETA SA (CUI RO1154660)
- Cod CPV
- 44613400-4 · Containere de stocare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.200 RON
- Valoare atribuită
- 30.200 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 14:17
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.200 RON
din 30.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro