Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reîncarcare, a stingatoarelor cu pulberi si N2 de tip P6
- Număr anunț
- DA21476988
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 4353005)
- Furnizor / câștigător
- RADIL SERV SRL (CUI RO15184270)
- Cod CPV
- 35111200-7 · Materiale de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 559 RON
- Valoare atribuită
- 559 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 08:55
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 12:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
559 RON
din 559 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro