Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE IGIENICA EMEKA 3 STRATURI
- Număr anunț
- DA21475377
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC "MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4297851)
- Furnizor / câștigător
- CRINUL ALB SRL (CUI RO1441854)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103,95 RON
- Valoare atribuită
- 103,95 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 16:03
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 08:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
103,95 RON
din 103,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro