Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector NEC – ME301W

Număr anunț
DA21460105
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE LABIS (CUI 32579777)
Furnizor / câștigător
INTERNET SI TEHNOLOGIE S3 SRL (CUI 38189005)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.614,84 RON
Valoare atribuită
49.614,84 RON
Data publicării
12.10.2018 12:48
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 17:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.614,84 RON

din 49.614,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.