Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aeroterma Zass ZFH 05, 2000 W

Număr anunț
DA21485698
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58,82 RON
Valoare atribuită
58,82 RON
Data publicării
16.10.2018 14:28
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58,82 RON

din 58,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.