Ofertă acceptată Cumpărare directă

SALTEA TRIUNGHIULARĂ "GYM" MIJLOCIE

Număr anunț
DA21485535
Autoritate contractantă
S1COALA ,,AVRAM IANCU " DEJ (CUI 4349160)
Furnizor / câștigător
EUROMA SPORT SRL (CUI RO11771329)
Cod CPV
39143112-4 · Saltele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.211,72 RON
Valoare atribuită
2.211,72 RON
Data publicării
16.10.2018 14:21
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.211,72 RON

din 2.211,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.