Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAXI80-FISET MET.183*80*44CM

Număr anunț
DA21484801
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CLOPOTICA ORASUL URLATI (CUI 29150626)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39150000-8 · Diverse tipuri de mobilier si de echipament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.260,24 RON
Valoare atribuită
1.260,24 RON
Data publicării
16.10.2018 13:51
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.260,24 RON

din 1.260,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.