Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE DISPENSERE - PS I

Număr anunț
DA21482864
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
39831700-3 · Distribuitoare automate de sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.875,38 RON
Valoare atribuită
3.875,38 RON
Data publicării
16.10.2018 12:39
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.875,38 RON

din 3.875,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.