Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acizitie materiale refacere limite

Număr anunț
DA21479611
Autoritate contractantă
Administratia Parcului Natural Balta Mica a Brailei R.A. (CUI RO25646725)
Furnizor / câștigător
UNISAL COMPANYSRL (CUI 21271398)
Cod CPV
39224210-3 · Pensule pentru zugravit interior (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60,48 RON
Valoare atribuită
60,48 RON
Data publicării
16.10.2018 10:39
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60,48 RON

din 60,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.