Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa umbrire HDPE UV 2 culori, Evotools, latime 2 m, lungime 50 m, umbrire 95%, protectie UV, Alb/V

Număr anunț
DA21477657
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nr 1 Municipiul Sighisoara (CUI 6118154)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39561200-4 · Tesaturi din plasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,66 RON
Valoare atribuită
259,66 RON
Data publicării
16.10.2018 09:26
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,66 RON

din 259,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.