Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lavanda sub forma de tufe

Număr anunț
DA21475289
Autoritate contractantă
Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
Furnizor / câștigător
TENBIZ CONSULTING S.R.L. (CUI RO26761552)
Cod CPV
39298900-6 · Diverse articole decorative (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.000 RON
Valoare atribuită
19.000 RON
Data publicării
15.10.2018 15:57
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.000 RON

din 19.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.