Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet materiale de curatat si lustruit

Număr anunț
DA21471538
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
S.C. DOXPAPER S.R.L. (CUI RO15495200)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.963,49 RON
Valoare finală
2.963,49 RON
Data publicării
15.10.2018 13:37
Data finalizării
16.10.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.