Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansamblu picioare spate targa tip B

Număr anunț
DA40531605
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN SUCEAVA (CUI 7409380)
Furnizor / câștigător
AVANT MARIS MEDICAL SRL (CUI RO33368760)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.216 RON
Valoare atribuită
4.216 RON
Data publicării
02.06.2026 13:58
Termen limită
08.06.2026 17:00
Data finalizării
03.06.2026 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.216 RON

din 4.216 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.