Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole de birou
- Număr anunț
- DA21463994
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
- Furnizor / câștigător
- AUSTRAL TRADE SRL (CUI RO3738836)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 929,10 RON
- Valoare atribuită
- 929,10 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 09:33
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
929,10 RON
din 929,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro