Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rola folie 135 utilizari pentru capacul de toaleta
- Număr anunț
- DA21477295
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
- Furnizor / câștigător
- SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI RO18350009)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 09:10
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825 RON
din 825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro