Ofertă acceptată Cumpărare directă

PFL MELAMINAT

Număr anunț
DA21472202
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
Furnizor / câștigător
WOOD ENERGY TRANS SRL (CUI RO31709330)
Cod CPV
44191300-8 · Placi aglomerate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
415,95 RON
Valoare atribuită
415,95 RON
Data publicării
15.10.2018 13:58
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

415,95 RON

din 415,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.