Ofertă acceptată Cumpărare directă

REZERVOR HIDROFOR 10BAR 24L

Număr anunț
DA21484471
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
94,87 RON
Valoare atribuită
94,87 RON
Data publicării
16.10.2018 13:35
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

94,87 RON

din 94,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.