Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Linksys Switch LGS108 8-Port Business Desktop, Gigabit Ethernet
- Număr anunț
- DA21483919
- Autoritate contractantă
- U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.865,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.865,20 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 13:17
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.865,20 RON
din 1.865,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro