Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport Module MiniGBIC, montabil in sasiu

Număr anunț
DA21481384
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.100 RON
Valoare atribuită
1.100 RON
Data publicării
16.10.2018 11:44
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.100 RON

din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.