Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionarea a 3 aspiratoare chirurgicale și de secreții – alimentare cu baterii

Număr anunț
DA21477970
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ALBA IULIA (CUI 4562923)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
16.10.2018 09:38
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.