Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente industriale

Număr anunț
DA21477364
Autoritate contractantă
COMUNA CAPÎLNITA (CUI 4367914)
Furnizor / câștigător
BISTRO LORINCZ SRL (CUI RO4684629)
Cod CPV
42000000-6 · Echipamente industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
787,81 RON
Valoare atribuită
787,81 RON
Data publicării
16.10.2018 09:13
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

787,81 RON

din 787,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.