Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,9% sub estimat

Furnizare: Gabioane si saltele de gabioane: LOT1 - Furnizare gabioane SGA Mures si LOT2 - Furnizare gabioane SGA Hunedoara

Număr anunț
SCN1041374
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
Furnizor / câștigător
MACCAFERRI ROMÂNIA SRL (CUI 31054434)
Cod CPV
34928100-9 · Bariere de protectie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
206.760 RON
Valoare atribuită
161.383 RON 21,9% sub estimat
Data publicării
10.04.2019 08:19
Anunț de atribuire
SCNA1016926
Termen limită
22.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1045357

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 206.760 RON Adjudecat: 161.383 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare gabioane si saltele de gabioane pentru SGA Mures 155.500 RON MACCAFERRI ROMANIA 118.549 RON ↓23,8%
2 Furnizare gabioane si saltele de gabioane pentru SGA Hunedoara 51.260 RON MACCAFERRI ROMANIA 42.834 RON ↓16,4%

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
IRIDEX-GROUP-PLASTIC CUI RO 5018980

Valoare atribuită

161.383 RON

din 206.760 RON estimat 21,9%

Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 45.377 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.