Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie filtru separare faze si membrane filtrante acetat de celuloza
- Număr anunț
- DA21476161
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- DACCHIM SRL (CUI RO12062074)
- Cod CPV
- 15994200-4 · Hartie de filtru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 835,59 RON
- Valoare atribuită
- 835,59 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 06:59
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
835,59 RON
din 835,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro