Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese schimb pompa – SEEPEX BTQ 52-6L, ser. no: 210133
- Număr anunț
- DA21475381
- Autoritate contractantă
- Apavital SA Iasi (CUI 1959768)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI RO24884931)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.738,79 RON
- Valoare atribuită
- 14.738,79 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 16:04
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.738,79 RON
din 14.738,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro