Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cilindru Brother DR-3100 comp

Număr anunț
DA21468418
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
OMNIA EXPERT SERVICE SRL (CUI RO28074725)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
195,34 RON
Valoare atribuită
195,34 RON
Data publicării
15.10.2018 11:58
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

195,34 RON

din 195,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.