Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Contract de furnizare unelte
- Număr anunț
- DA21325623
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
- Furnizor / câștigător
- DELTA LUK INTRACOM SRL (CUI RO5425452)
- Cod CPV
- 42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.632 RON
- Valoare finală
- 109.632 RON
- Data publicării
- 27.09.2018 14:11
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.