Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET - 90719/10.10.2018

Număr anunț
DA21483400
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI RO17127522)
Cod CPV
44173000-3 · Benzi (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
568 RON
Valoare atribuită
568 RON
Data publicării
16.10.2018 12:59
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

568 RON

din 568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.