Ofertă acceptată Cumpărare directă

117/4 Cheie fixa simpla brunata 95, Unior

Număr anunț
DA21466641
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
UNIOR-TEPID SRL (CUI RO13203635)
Cod CPV
44512500-7 · Chei de piulite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
402,71 RON
Valoare atribuită
402,71 RON
Data publicării
15.10.2018 11:05
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 07:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

402,71 RON

din 402,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.