Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE CAZAN

Număr anunț
DA21481805
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA CONSTANTIN GEORGE CALINESCU (CUI 24082431)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
Cod CPV
45259300-0 · Reparare si intretinere a centralelor termice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
16.10.2018 11:59
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 16:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.