Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE DE JOACA + MANOPERA DE MONTAJ

Număr anunț
DA21480796
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 28977480)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
45255400-3 · Lucrari de montaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.141 RON
Valoare atribuită
9.141 RON
Data publicării
16.10.2018 11:23
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.141 RON

din 9.141 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.