Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii fatada si executie termoizolatie la cladiri

Număr anunț
DA21479929
Autoritate contractantă
COMUNA TIFESTI (CONSILIUL LOCAL TIFESTI) (CUI 4350661)
Furnizor / câștigător
ROENERGY MTU S.R.L. (CUI 39785928)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.952,04 RON
Valoare atribuită
49.952,04 RON
Data publicării
16.10.2018 10:51
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.952,04 RON

din 49.952,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.