Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse lucrari specializate

Număr anunț
DA21478911
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului Municipiului Pitesti (CUI RO18812396)
Furnizor / câștigător
ALFA GAMA & OMEGA SRL (CUI RO12511815)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.312,57 RON
Valoare atribuită
14.312,57 RON
Data publicării
16.10.2018 10:12
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.312,57 RON

din 14.312,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.