Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zugraveli 4 sali clasa si 2 grupuri sanotare; Amenajari interioare Cancelarie si Cabinet Director Ad

Număr anunț
DA21471935
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ELENA DOAMNA TULCEA (CUI 28643642)
Furnizor / câștigător
ESTCONS SRL (CUI RO15840545)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
81.467,56 RON
Valoare atribuită
81.467,56 RON
Data publicării
15.10.2018 13:49
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

81.467,56 RON

din 81.467,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.