Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REALIZAT INTRETINERE 1000 ORE 428F2 HWN00837
- Număr anunț
- DA21474711
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.729,46 RON
- Valoare atribuită
- 4.729,46 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 15:26
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 08:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.729,46 RON
din 4.729,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro