Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet enzima HpyF3I si tuburi 1.5 ml

Număr anunț
DA21473882
Autoritate contractantă
STATIUNEA DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU CRESTEREA BOVINELOR ARAD (CUI 18558620)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI RO27040635)
Cod CPV
24965000-6 · Enzime (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344,54 RON
Valoare atribuită
1.344,54 RON
Data publicării
15.10.2018 14:55
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344,54 RON

din 1.344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.