Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de revizie pentru generatoarele de curent (grupuri electrogene) deţinute de către CJC
- Număr anunț
- DA21439768
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- MAVIPROD SRL (CUI RO6334018)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.360,49 RON
- Valoare atribuită
- 10.360,49 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 14:48
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.360,49 RON
din 10.360,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro