Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bratari identificare pacienti (ADULTI) - rola

Număr anunț
DA40750877
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE RECUPERARE MEDICINA FIZICA SI BALNEOLOGIE EFORIE NORD (CUI 4300817)
Furnizor / câștigător
INFO WORLD SRL (CUI RO13373052)
Cod CPV
22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
356,40 RON
Valoare atribuită
356,40 RON
Data publicării
02.07.2026 13:24
Termen limită
07.07.2026 17:00
Data finalizării
02.07.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

356,40 RON

din 356,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.