Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PSI- (1-50 LUCRATORI) / INSTRUIRE/INSTITUTII PUBLICE/ SCOLARE

Număr anunț
DA21460032
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Ioan luca (CUI 18162854)
Furnizor / câștigător
INTREPRINDERE INDIVIDUALA ANDRIESCU TELIUTA MARIUS (CUI 33829553)
Cod CPV
75251110-4 · Servicii de prevenire a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
12.10.2018 12:46
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 08:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.