Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Reparat electropompe
- Număr anunț
- DA21450220
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI RO16468149)
- Furnizor / câștigător
- AUTOMATICA BOB S.R.L. (CUI 28321477)
- Cod CPV
- 50511000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a pompelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.391,58 RON
- Valoare finală
- 8.391,58 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 13:53
- Termen limită
- 16.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.