Ofertă acceptată
Cumpărare directă
unt de masa,faina
- Număr anunț
- DA21469038
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
- Furnizor / câștigător
- MINU COM SRL (CUI RO9242520)
- Cod CPV
- 55900000-9 · Servicii de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 631,10 RON
- Valoare atribuită
- 631,10 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 12:18
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
631,10 RON
din 631,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro