Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTRETINERE TEREN SPORT

Număr anunț
DA21478641
Autoritate contractantă
Comuna Davidesti (Primaria) (CUI 4122531)
Furnizor / câștigător
SILMA ANDRE SRL (CUI RO34661090)
Cod CPV
24960000-1 · Diferite produse chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.531,15 RON
Valoare atribuită
3.531,15 RON
Data publicării
16.10.2018 10:03
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.531,15 RON

din 3.531,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.