Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicina muncii

Număr anunț
DA21479819
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 (CUI 29034729)
Furnizor / câștigător
SOLV PSIHOMED CENTER SRL (CUI 17023815)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.770 RON
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
16.10.2018 10:47
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON

din 1.770 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.