Ofertă acceptată Cumpărare directă

cursuri pt.Acreditarea spitalului - mecanism ce poate asigura buna functionare a unitatii sanitare

Număr anunț
DA21474669
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - U.M.02275 BALTATESTI (CUI 6247787)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA "KOMPASS" (CUI 26639572)
Cod CPV
80570000-0 · Servicii de perfectionare personala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
15.10.2018 15:24
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.