Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PIESE DE SCHIMB/CONSUMABILE/REPARATII
- Număr anunț
- DA21482784
- Autoritate contractantă
- Scoala Generala Gal Sandor Ciucsangeorgiu - Harghita (CUI 12882449)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTER TRADE SRL (CUI RO9913650)
- Cod CPV
- 30237100-0 · Piese pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.906,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.906,89 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 12:35
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.906,89 RON
din 1.906,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro