Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,7% sub estimat

verificare proiect pentru DF Contur Lac 3

Număr anunț
DA21476320
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
GECAD SRL (CUI RO17948617)
Cod CPV
71000000-8 · Servicii de arhitectura, de constructii, de inginerie si de inspectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
999,99 RON 16,7% sub estimat
Data publicării
16.10.2018 07:59
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

999,99 RON

din 1.200 RON estimat 16,7%

Adjudecat la 83,3% din estimat · economie 200,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.