Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BRONZ

Număr anunț
DA21475055
Autoritate contractantă
Regia Autonoma de Distributie Energie Termica Constanta (CUI RO1909840)
Furnizor / câștigător
SOREX TEAM SRL (CUI RO17176550)
Cod CPV
14710000-1 · Fier, plumb, zinc, staniu si cupru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.087,82 RON
Valoare atribuită
2.087,82 RON
Data publicării
15.10.2018 15:43
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.087,82 RON

din 2.087,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.