Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONTAINER PERSONALIZAT

Număr anunț
DA21479468
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
METALDEN AD S.R.L. (CUI RO38676671)
Cod CPV
44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.665,20 RON
Valoare atribuită
18.665,20 RON
Data publicării
16.10.2018 10:34
Termen limită
21.10.2018 17:00
Data finalizării
16.10.2018 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.665,20 RON

din 18.665,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.