Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,8% sub estimat
conopida
- Număr anunț
- DA21491621
- Autoritate contractantă
- SEMINARUL TEOLOGIC ORTODOX "SF. IOAN CASIAN" TULCEA (CUI 28617040)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 03221000-6 · Legume (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12,66 RON
- Valoare atribuită
- 11,54 RON 8,8% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2018 10:31
- Termen limită
- 22.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11,54 RON
din 12,66 RON estimat
8,8%
Adjudecat la 91,2% din estimat · economie 1,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.