Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparare Pc-Laptop, instalare
- Număr anunț
- DA21485417
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA (CUI 22766620)
- Furnizor / câștigător
- RAILCO SRL (CUI RO22172465)
- Cod CPV
- 50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 436,97 RON
- Valoare atribuită
- 436,97 RON
- Data publicării
- 16.10.2018 14:17
- Termen limită
- 21.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 16.10.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
436,97 RON
din 436,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro