Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare mere în cadru Programului pentru școli al României
- Număr anunț
- DA21457071
- Autoritate contractantă
- COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
- Furnizor / câștigător
- AGROPAN IMPEX SRL (CUI RO15576550)
- Cod CPV
- 03222321-9 · Mere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.608,90 RON
- Valoare finală
- 5.608,90 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:55
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 17.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.